Ortak Tutkumuz Yayınlanma Tarihi : 2016/11/15-16:42:05


Hayatımızın en önemli parçası kuşkusuz evlerimiz. Geçirdiğimiz yorucu bir günün ardından en iyi fikir kendimizi bir an önce eve atmak öyle değil mi? Dolayısıyla evlerimizi en güzel, en huzurlu şekilde dekore etmek hepimizin ortak tutkusu. Ancak ev dekorasyonu deyince akla illa mobilya takımlarını değiştirmek ya da parkeleri yeniletmek mi gelmeli? Elbette koca bir hayır. Çünkü küçük dokunuşlarla baştan aşağı yeni bir eve sahip olmuş hissini yaşamak artık çok kolay.

Nasıl mı olacak? Hemen anlatalım.


Evinizi Baştan Yaratın

Salondan mutfağa, yatak odasından banyoya, evinizin her alanı için yüzlerce farklı renk ve desende duvar kağıtları sitemizde sizleri bekliyor.

Örneğin klasikten biraz uzaklaşmak isteyenler için, gelin salonunuzun en güzel yerine bir doğa manzarası konduralım, ne dersiniz? Veya spor tutkunlarına konsept yaratabileceğiniz duvar kağıtlarımızla güzel bir çocuk odası. Tabi klasik çizgiden şaşmam diyenleri de unutmadık. Modern çizgiler, geometrik desenler veya sade tonlar… Geniş yelpazemizle evinizi güzelleştirmek artık sizin elinizde.

Her zevke hitap eden seçeneklerimizle ister küçük bir alanda değişiklik yaratın, isterseniz bütün duvarları yepyeni bir görünüme kavuşturun, tercih sizin.

Peki diyelim ki zevkinize en uygun duvar kağıdını seçtiniz. Ama acaba odada nasıl duracak? İşte bunu görmek de sitemizdeki “dekorda gör” seçeneği sayesinde çok kolay. Birbirinden farklı 8 kategoride 32 sanal oda sayesinde tek tıkla seçtiğiniz duvar kağıdının odanızda nasıl duracağını görebilirsiniz.


Tablo Tutkunu Musunuz?

Yanıtınız evetse doğru yerdesiniz. Birbirinden güzel kanvas tablolarla evinizi güzelleştirmek için tek yapmanız gereken sitemizden zevkinize en uygun tabloyu seçmek. Evinizin her alanında kullanabilmeniz için 14 farklı şekil seçimiyle tablonuzun ideal tipini belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda tablonuzu parlak veya mat olarak seçerek evinizin dekoruna en uygun hale getirebilirsiniz. Ve yine “dekorda gör” seçeneği ile acaba duvarda nasıl durur diye düşünmenize hiç gerek kalmayacak.


Rengarenk Posterler Duvarlarınızı Süsleyecek

Poster sevenlere mükemmel bir fırsat, zevkinize en uygun resmi poster forumda da duvarınızda görmeniz mümkün. Çerçevesiz veya farklı renk çerçeve seçenekleriyle seçeceğiniz posteriniz duvarınızda göz kamaştıracak. Bunun yanında 5 farklı şekil seçimiyle evinizdeki her alana kolaylıkla uyum sağlayacak.


Uzman Deneyim Garantisi

Duvarabak.com olarak kullandığımız Lateks Teknolojisi sayesinde satın aldığınız ürünlerin açık hava şartlarına, güneş ışınlarına ve yıpranmaya karşı dayanıklı, doğayla ve insan sağlığıyla barışık ve yüksek kalite (high pass) baskı olduğunu da garanti ediyoruz. Aynı zamanda istenildiği zaman sökülüp başka bir yere tekrar uygulanabilir ürünlerimiz sayesinde istediğiniz zaman evinizde tekrar tekrar yenilik yaratmanız mümkün olacak.


Haydi şimdi evinizi baştan yaratın, odalarınıza renk katmaya geldik…Duvarabak.com